فعالیت ها

تاریخ خبر: 1393/8/28

فعالیت ها

  • طراحی و نقشه کشی
استفاده از نرم افزار های پیشرفته کامپیوتری در طراحی و مستند سازی مدارک فنی و نقشه های قالب
اجرای طرح و ساخت قالب با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته
سرعت عمل در مراحل طراحی و ساخت و تحویل نمونه (با حفظ کیفیت)
ضمانت قالبهای ساخته شده مبتنی بر درخواست مشتری به همراه قطعات یدکی
استفاده از سیستم مدیریت پروژه جهت برنامه ریزی و کنترل پروژه به همراه تعیین فعالیتها و تخصیص منابع و ارائه گانت چارت لازم با جزئیات کامل
ارائه مشاوره فنی در مورد فرآیندهای خاص و مهندسی معکوس مجموعه های صنعتی
 
 
  • قالبسازی قطعات فلزی و پلاستیکی:
قلب تپنده مدرن تکنیک واحد قالبسازی می باشد. طراحی و ساخت قالبهای پروگرسیو و غیر پروگرسیو منشاء خودکفایی در ساخت قطعات مختلف گردیده است. قالبهایی که در این واحد ساخته شده طبق نظر مشتری گارانتی می شود. برخی قالبهای ساخته شده در این واحد بیش از چهار میلیون ضرب کارکرد مفید داشته و هنوز با کیفیت قابل تولید می باشد.
خصوصیت بارز قالبها استفاده از طرحهای نوین و استاندارد همچنین استفاده از قطعات استاندارد با کیفیت در قالبها می باشد. همچنین تمامی اجزاء قالب قابلیت تفکیک، تعمیر و ساخت و مونتاژ مجدد را دارا می باشد.
 
 
  • پرسکاری و تولید قطعات فلزی:
واحد  پرسکاری مدرن تکنیک با در اختیار داشتن 14 پرس ضربه ای و هیدرولیک با تناژ 12 الی 250 تن توانایی تولید انواع قطعات فلزی را دارد. ضمنا در قطعاتی که تیراژ سفارش بالا باشد با راه اندازی فیدر اتوماتیک ، افزایش سرعت تولید و کاهش قیمت تمام شده  برای مشتریان امکان پذیر می باشد. عملیات نقطه جوش ، پلیسه گیری و مونتاژ از خدمات دیگر قابل ارائه می باشد.
 
  • ساخت قالب پلاستیک و تولید قطعات پلاستیک:
مدرن تکنیک امکان ساخت انواع قالب پلاستیک و تولید در واحد تزریق قطعات پلاستیکی با دو دستگاه تزریق 100 و 120 تن توانایی تولید قطعات پلاستیکی تا 200 گرم را دارا می باشد.
 
  • ابزار سازی:
قسمت ساخت ابزار این واحد با تجربه ساخت ده ها گیج کنترل و ابزار مخصوص، آمادگی دارد تا با ساخت انواع فرامین کنترلی و ابزارهای کنترل موقعیت با دقت بالا همراه با ارائه مشاوره در خدمت مشتریان باشد.

تگ ها