درباره ما

شرکت بهینه روشن کار در سال ۱۳۷۲ در زمینی به متراژ ۶۰۰۰ متر مربع تولید کارخانجات آسفالت در تناژ های مختلف بر حسب نیاز بازار داخلی و خارجی تاسیس گردید. با توجه به تخصص موسسین شرکت و تجربه آنها در مراحل اجرایی تولید آسفالت و آگاهی کامل از کمی ها و کاستی های کارخانجات موجود در ایران تولید کارخانه آسفالت متناسب با شرایط اقلیمی ایران و همچنین شرایط بهره برداران را در برنامه کاری خود قرار دادند.


در سال ۱۳۷۴ هیات مدیره شرکت موفق گردید همکاری شرکت ماشین رول که حدود ۵۰ سال سابقه ساخت ماشین آلات تولید مصالح برای کارخانه های آسفالت و بتن را داشت جلب نماید بدین ترتیب تجربه ماشین رول و تخصص مدیران بهینه روشن کار باعث گردید کارخانه های آسفالت ساخت این شرکت خیلی سریع اطمینان بازار  را جلب نماید و این همکاری منجر به صدور کارخانه آسفالت به بیش از ۲۰ کشور دنیا گردید و علاوه بر آن تاکنون بیش از ۲۰۰ دستگاه کارخانه آسفالت در ظرفیتهای مختلف تولید و در اقصی نقاط کشور مشغول به کار می باشد.
دلایل عمده این موفقیت را می توان به شرح ذیل خلاصه نمود:

          ۱-توجه به استانداردهای شناخته شده در مراحل ساخت ماشین آلات .

          ۲-استفاده از مواد اولیه مناسب جهت قسمت های مختلف کارخانه

          ۳-هدایت صحیح مواد اولیه به میکسر که منجر به تولید آسفالت با کیفیت میگردد.

          ۴-کنترل سریع و راحت درجه حرارت مصالح و مقدار مصالح خروجی از درایر .

          ۵-تفکیک صحیح دانه بندی های مختلف در سرند.

          ۶-استفاده از سیستمهای کنترلی و الکتریکی با برندهای شناخته شده جهانی.

          ۷-از همه مهمتر خدمات پس از فروش راحت و آسان بصورتی که قطعات مورد نیاز مشتریان در حداقل زمان ممکن و در اقصی نقاط کشور به مشتریان تحویل میگردد.